Відбулося друге засідання робочої групи з написання плану стратегічного розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018-2023 роки

11 квітня 2018 року у Недригайлівській селищній раді відбулося друге засідання робочої групи з написання плану стратегічного  розвитку Недригайлівської селищної ради на  2018-2023 роки.

На думку радника з питань регіонального розвитку Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, основна функція стратегії полягає в тому, щоб обмежені ресурси розподілити на пріоритетні напрямки розвитку територій. Проблеми громад накопичувалися десятиліттями,  а тепер, коли держава стала на магістральний шлях суттєвих реформ, зокрема впроваджує децентралізацію як основну реформу, накопичені проблеми, які роками відкладалися на завтра, впали на плечі людей: «люди не звикли, що їх питають як вони бачать свій розвиток та щоб вони хотіли розвивати. Прояв ініціативи, яка за радянські часи каралася, їм в дивину. В дивину і те, що вони знаходяться в робочій групі, проводять певні опитування, діляться думками", - зазначає Григорій Стариков.

Разом з керівництвом селищної ради, в.о.старост, керівниками підприємств, установ, організацій, представниками громадськості були напрацьовані певні пропозиції по формуванню стратегічного плану розвитку, спрямовані на  подальший розвиток територіальної громади, посилення її спроможності, відчуття користі кожним жителем від проведення реформи децентралізації.

 На сайті Недригайлівської об’єднаної територіальної громади розміщено оголошення про збір ідей для проектів, які жителі громади вважають за необхідне реалізувати в межах стратегічного плану. Всі бажаючі мають змогу долучитися до розробки плану розвитку громади на найближчі 5 років. Збір ідей буде тривати до кінця місяця, повідомляє Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук.