Публічна інформація

Закон України Про доступ до публічної інформації

ЗАПИТ на отримання публічної інформації

Н А К А З  26.05.2011 N 1434/5

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

про внесення змін до розпорядження селищного голови від 01.08.2011 року №131

«Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації»


Розміщено 05.01.2018

Недригалівська селищна рада  оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

Порядковий номер та основні характеристики об’єкта конкурсу:

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам конкурсу, що затверджені рішенням виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради від 03.10.2017 № 109 та розміщені на сайті Недригайлівської селищної ради за адресою: nedr-rr.gov.ua.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування щоденно у звичайному режимі руху залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю, що відповідають класу І, ІІ згідно з пунктом 4.3.1. Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 №285, на маршрутах допускається використання автобусів категорії М3 (повна маса понад 5 т).

Перевезення здійснюється самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100% рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Документи для участі в конкурсі приймаються з дати опублікування оголошення до 17 год. 15 хв. 22 січня 2018 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 06 лютого 2018 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 55799, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

 

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


До уваги жителів Недригайлівської селищної ради!

 Пропонується до обговорення проекти статутів Недригайлівської обєднаної територіальної громади.

 Свої пропозиції, зауваження, доповнення просимо надсилати на електрону адресу: sel_rada@ukrpost.ua

СТАТУТ НЕДРИГАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА (проект)