Керівництво

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заяві Акімова Валентина Васильовича, заступника селищного голови з питань розвитку житлово-комунального господарства та земельних відносин Недригайлівської селищної ради, щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади». 

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування за 2016 рік подана Акімовим В. В. та оприлюднена на офіційному веб-сайті НА із питань запобігання корупції.

Заява

За результатами проведеної перевірки встановлено, що стосовно заступника селищного голови з питань розвитку житлово-комунального господарства та земельних відносин Недригайлівської селищної ради Акімова Валентина Васильовича заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.