Спорт

ЗАКРИТТЯ ФУТЗАЛЬНОГО СЕЗОНУ
9 квітня 2018 року ветерани футболу Недригайлівщини завершили свій зимово-футзальний сезон. 
Цього дня, вони(ветерани), провели останню товариську зустріч з футзалу в спортзалі Недригайлівського ВПУ. 
У матчі між ФК Ветеран(Недригайлів) і ветеранською збірною села Вільшана була зафіксована перемога ветеранів футболу Недригайлова 3:0.
Голи забивали: О.Коваль, Ю.Сердюк, В. Кізенко.


ФУТЗАЛ. ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

30 березня 2018 року на базі футбольного центру  Барса, що в Сумах, відбувся товариський матч з футзалу, у якому зустрілися команди: ФК Ветеран(Недригайлів) та  "Збірна Сумського облавтодору".

 Матч закінчився перемогою недригайлівських футболістів з рахунком 11:10.

У переможців голи забивали: Сергій Павленко-3, Сергій Губарєв-2, Сергій Строколіс-2, Олександр Коваль-2, Юрій Сердюк-2.

 Кращим гравцям матчу, Сергію Павленку(ФК Ветеран) та Сергію Штебі(Облавтодор), були вручені грамоти та пам’ятні подарунки від Недригайлівської селищної ради.


 

18 лютого 2018 року на базі Недригайлівського ВПУ відбувся перший, але планується, що буде традиційним, розіграш Кубку Недригайлівської ОТГ з футзалу серед ветеранів (40+).

Участь у ньому взяли дві недригайлівські команди – ФК «Ветеран» та ДЮСШ (тренери), а також – ФК «Іваниця».

ФК «Іваниця» програла і ветеранам, і тренерам відповідно з рахунками 1:4 і 6:11.

Таким чином, у фінальному поєдинку зійшлися ФК «Ветеран» та «дюсошовці».

Матч видався і бойовим, і напруженим, і непередбачуваним.

Обидві команди мали реальні шанси заволодіти головним призом турніру.

Ветерани після першого тайму програвали з рахунком 1:3. Та все ж таки, у підсумку перемогли – 6:4.

Вони й вибороли перший історичний Кубок Недригайлівської об’єднаної територіальної громади.

Депутат Недригайлівської ОТГ, голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк вручив Кубок переможцям та призи кращим гравцям: ФК «Ветеран» – Руслану Дядченку, ДЮСШ – Сергію Шевцову, ФК «Іваниця» – Юрію Дяченку.

Також вручено спеціальний приз Олександру Ковалю (ФК «Ветеран») – найстаршому футзалісту турніру.

Змагання відбулися за підтримки Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, комітету ветеранів футболу Недригайлівщини та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.Марокканець допоміг недригайлівцям!
28 січня в спортзалі Недригайлівського ВПУ відбувся товариський матч з футзалу ветеранських команд Недригайлова і Вільшани.
Підсумок гри - 6:2 на користь недригайлівців.
Кращим в складі господарів майданчика цього дня був "легіонер" з Марокко 50-річний Мохамед Ель Ідріссі, на рахунку якого 4 забитих м'ячі у ворота вільшанців.
Склад ФК Ветеран(Недригайлів): Юрій Сердюк, Олександр Коваль, Сергій Губарєв, Олег Кузьменко, Мохамед Ель Ідріссі.


7 січня, в спортзалі Недригайлівського ВПУ відбувся традиційний різдвяний турнір з футзалу серед ветеранів футболу Недригайлівської та Вільшанської ОТГ. У турнірі взяли участь команди: ФК Ветеран(Недригайлів), ФК Іваниця та ФК Вільшана.

Результати матчів:
ФК Іваниця – ФК Вільшана 4:6
ФК Ветеран(Недригайлів) – ФК Іваниця 9:1
ФК Вільшана - ФК Ветеран(Недригайлів) 5:3
Змагання завершився з результатами:
І місце – ФК Вільшана ( кращий гравець Мельніков М.);
ІІ місце – ФК Ветеран( кращий гравець Коваль О.);
ІІІ місце – ФК Іваниця (кращий гравець Дремов В.)

Переможець та призери змагань нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Турнір відбувся за сприяння Федерації футболу Недригайлівщини  та Недригайлівської селищної ради.


24 грудня в спортзалі Недригайлівського ВПУ відбувся відкритий міжрайонний турнір з футзалу серед ветеранів(40 років+). 
У турнірі взяли участь ветеранські команди Бурині, Липової Долини,Недригайлова і Вільшани.

Змагання пройшли за круговою системою, і в результаті проведених матчів команди вибороли такі місця:

1 місце - "Едем"(Буринь)

2 місце - ФК Ветеран(Недригайлів)

3 місце - ФК Вільшана
4 місце - ФК Ветеран(Л.Долина)

Кращий гравець турніру - Рябоконь В.(Буринь)
Кращий бомбардир - Постоєнко І.(Недригайлів)
Кращий воротар - Ситник О. (Липова Долина)
Найстарший гравець турніру - ШевченкоО.(Вільшана)


15 грудня 2017 року в спортзалі футбольного центру «Барса»(Суми) у  товариському матчі, присвяченому Всесвітньому Дню футболу, зустрілись  команди: збірна гравців-недригайлівців, що мешкають в Сумах і ФК Ветеран(Недригайлів).

Перший тайм закінчився нічиєю 4:4, другий тайм пройшов у запеклій боротьбі. Жодній з команд досить довго не вдавалось змінити рахунок на свою користь. Хоча в підсумку «сумчани» і поступились недригайлівцям  з рахунком  5 : 8, але переміг  ФУТБОЛ!

 Після закінчення матчу на учасників чекала приємна несподіванка : голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк вручив кращим гравцям матчу Миколі Бережному та  Ігорю Постоєнку пам’ятні подарунки і грамоти.

  Організатори матчу щиро вдячні дирекції ФЦ «Барса» за люб’язно наданий майданчик для зустрічі команд.


Відкриття футзального сезону в Недригайлові

3 грудня 2017 року щойно відремонтований спортзал Недригайлівського ВПУ гостинно приймав учасників і вболівальників ветеранського футзалу. Цього разу там розігрували Кубок відкриття футзального сезону.
Відкрив турнір голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк, який побажав ветеранським командам Недригайлова та Вільшани успіхів і яскравих перемог.
За почесний трофей гідно боролись три ветеранські команди-учасниці, і в підсумку переможцем турніру стала команда ФК Вільшана.
Оргкомітет та учасники змагань висловлюють подяку за надану допомогу в організації та проведенні змагань викладачу фізичного виховання Недригайлівського ВПУ Сергію Строколісу,а також головному судді змагань Олександру Любивому.Особливі слова подяки директору училища Осінньому О.С. за надану можливість грати в чудовому спортивному залі.
Кращим гравцем турніру був визнаний гравець ФК Ветеран(Недригайлів) Володимир Псарьов.


Відбулися  змагання з міні-футболу, присвячені Дню Збройних сил України

Відповідно до плану роботи відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради,  Календарного плану  здійснення  заходів у сфері  фізичної культури та спорту на 2017 рік та Положення про першість

селища Недригайлів з міні-футболу присвяченого Дню Збройних сил України, 03.12.2017року на майданчику зі штучним покриттям  Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання  з міні-футболу, в яких взяло участь 3 команди  смт Недригайлів - «ДЮСШ», «Балтика» та «Брага».

У напружених змаганнях І місце виборола команда «Балтика», ІІ місце - команда «Брага», ІІІ місце -  команда «ДЮСШ».

Команди переможці нагороджені грамотами, кубками та медалями відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.


Гравці ФК «Ветеран» (Недригайлів) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед аматорських команд (гравці віком 45 років і старші) «КУБОК ОСЕНІ-2017» на призи газети «Київський футбол».

Турнір відбувся в Києві 18 листопада 2017 року.

Турнір зібрав такі команди: ЧОРНЕ МОРЕ(м.Одеса), ФК ВЕТЕРАН(Недригайлів), АВІТОН (м. Київ), БЕРЕГ-БІОМЕД (м. Київ), ЛЕГІОН( м.Київ).

Організатори турніру по підсумкам Кубку підготували численні призи: 
Дипломи-відзнаки: Володимир Кучеренко (президент ФК Чорне Море), Сергій Владико (президент Федерації футзалу України, ФК Легіон), Ігор Остапчук (Недригайлівський селищний голова).
Кращі в командах: Сергій Губарєв (Недригайлів), Сергій Торшин (Одеса), Олег Би-ченко (Авітон), Альберт Нікітін (Легіон), Сергій Ожегов (Берег). 
Кращі організатори команд: Юрій Сердюк (ФК Ветеран-Недригайлів), Геннадій Мірошніченко (Чорне Море), Сергій Коломієць (Легіон), Ігор Ковальонок (Авітон), Володимир Сичевський (Берег). 
Кращий воротар: Юрій Дяченко (Недригайлів)
Кращий гравець турніру Костянтин Стародубовський (Одеса)

 Комітет ветеранів футболу Недригайлівщини та гравці ФК Ветеран(Недригайлів) щиро дякують за допомогу нашій ветеранській команді Недригайлівському селищному голові І.В.Остапчуку, дирекції КП Недригайлівводосервіс, приватному підприємцю О.Євпятьєву.

 P.S. Команда ФК Ветеран(Недригайлів) отримала запрошення на передноворічний турнір з футзалу, який відбудеться наприкінці грудня в місті Київ.


У новій формі до нових перемог!

У 2017 році ветеранська футбольна команда «Ветеран» селища Недригайлів виборола звання Чемпіона Сумської області з футболу серед гравців віком 40 років і старші.

 Днями для гравців ФК Ветеран(Недригайлів) було презентовано нове футбольне екіпірування, в якому наші футболісти-ветерани вже взимку вийдуть на футзальні площадки, де готуватимуться до нового футбольного сезону.

Нову футбольну форму придбали за сприяння та фінансової підтримки  депутатів Недригайлівської районної ради Педька Сергія та Сумської обласної ради Головко Тетяни.

Комітет ветеранів футболу Недригайлівщини та гравці команди ФК Ветеран(Недригайлів) щиро дякують депутатам за підтримку ветеранського футболу.

Юрій Сердюк,

голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини


Футбольні новини

18 жовтня 2017 року в на базі КСК «Колос»  пройшов черговий тур ДЮФЛ Сумської області серед команд юнаків. Команда Недригайлівської ДЮСШ в напруженій боротьбі поступилася команді ДЮСШ Ромнів з рахунком 1:3.

У середу, 18 жовтня, на спортмайданчику Недригайлівської школи відбувся черговий товариський матч збірних ветеранських футбольних команд Недригайлівської та Вільшанської обєднаних громад.

Переконливу перемогу цього разу здобули недригайлівці, які здолали своїх суперників з загальним рахунком 5:3.

19 жовтня 2017 року в на базі КСК «Колос»  пройшли селищні відкриті змагання з футболу «Шкіряний м’яч» по двох вікових групах. Команди Недригайлова посіли перші місця в обох групах.


 

27.09.2017
Міні-футбол. Товариський матч:
ФК Ветеран(Недригайлів) - ДЮСШ(Недригайлів) 8:7


У Сумах пройшли перші в Україні спортивні змагання серед збірних команд ОТГ

Минулої суботи 16  вересня на базі  фізкультурно-спортивного комплексу Сумського національного аграрного університету  відбулися  перші змагання серед збірних команд територіальних громад «Краща спортивна громада Сумщини 2017 року».

У спортивних змаганнях брали участь команди із Березівської сільської ради Глухівського району, Грунської сільської ради Охтирського району, Боромлянської сільської ради Тростянецького району, Бездрицької, Миколаївської та Нижньосироватської сільських рад Сумського району, Кириківської селищної ради Великописарівського району, Миропільської сільської ради Краснопільського району, Миколаївської селищної ради Білопільського району  та  Недригайлівської селищної ради.

Честь нашої громади захищали: Акімов Ростислав, Волошко Владислав, Груздьова Ірина, Губарєв Сергій, Зіненко Ярослав, Зюзько Владислав, Квашко Сергій, Кужель Сергій, Кузьменко Максим, Мірошніченко Віктор, Рижков  Валентин, Сенько Євгеній, Сопік Світлана, Шевцов Євгеній та  Яценко Роман.

Спортивні змагання  розпочалися з урочистої ходи  всіх  команд,  підняттям Державного прапора та привітань  високопосадовців Сумської обласної адміністрації, обласної ради, обласного відділення  всеукраїнської громадської організації «Колос», представників Сумського національного аграрного університету та депутатів обласної ради.

На   стадіоні  університету відбувалися змагання з гирьового спорту, перетягування канату,  вправа з колесом,  метання гирі, стрибки в мішках,  дартсу, а  поряд на спеціальних  майданчиках – змагання  з міні-футболу.

Наші  футболісти: Акімов Ростислав, Губарєв Сергій, Зіненко Ярослав, Квашко Сергій, Рижков  Валентин, Сенько Євгеній перемогли команду Бездрицької сільської ради з рахунком 2:0 та зіграли в нічию з командою Боромлянської сільської ради з рахунком 2:2.

Вправи з гирями  виконував  Кужель Сергій, який підняв  22 рази  дві гирі по 24 кілограми і виборов п’яте місце, Мірошніченко Віктор за 90 секунд  підняв і перекинув  колесо  29 раз.

Груздьова Ірина  та Сопік Світлана  подолали  відстань 30 метрів  в мішках за 14 цілих  та  28  сотих секунд.  В змаганнях з перетягування канату  брали  участь Волошко Владислав, Зюзько Владислав, Кузьменко Максим, Шевцов Євгеній та  Яценко Роман, які вибороли  6 місце.

У змаганнях з метання гирі брав  Кужель Сергій, а в змаганнях з дартсу - Губарєв Сергій.


«Олімпійський  урок» в Недригайлові

З метою популяризації олімпійського руху та олімпійських видів спорту, залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом  14 вересня 2017 року на базі Недригайлівського  КСК «Колос» пройшов відкритий «Олімпійський урок» за участю шкільних команд Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів, Хоружівського НВК. Також до змагань долучилися команди Коровинської  та Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники змагалися в бігові на 100 метрів, метанні м’яча, перетягуванні канату, стрибках в довжину, мініфутболі, пляжному волейболі. В загальному заліку перемогу здобула команда Вільшанської ЗОШ, другими стали спортсмени Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце посіла команда Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів. Призери та переможці змагань нагороджені грамотами та сувенірами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.            


 

ФК ВЕТЕРАН(НЕДРИГАЙЛІВ) – ЧЕМПІОН СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2017 РОКУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ!
На футбольному полі стадіону села Северинівка(Сумський р-н) 12 серпня відбувся фінал обласного ветеранського чемпіонату  (40 років і старші). 
Не змогли приїхати на фінал ветерани Конотопу. Тож в першому півфіналі зустрілись команди Глухова та Недригайлова. В першому таймі рахунок після помилки захисту нергигайлівської команди відкрили глухівчан. В другому завдяки «дублю» Дмитра Рудняка ветерани Недригайлова схилили шальки футбольних терезів на свій бік і стали першим фіналістом турніру.
  В другому півфіналі зустрілись команда Сумського району та збірна Охтирки та Охтирського району. В основний час забити один одному суперники на змогли а в серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала команда Сумського району.
В «бронзовому» матчі з гри команди забити не зуміли і знов пробивали пенальті. По одинадцять разів футболісти команд-суперників пробивали з «точки». Цього разу футбольна Фортуна охтирчанам посміхнулась.
Долю золотих і срібних медалей вирішив єдиний гол – звання чемпіонів Сумської області з футболу серед ветеранських команд «40+» недригайлівцям приніс влучний удар Сергія Гриценка.

ФК Ветеран(Недригайлів) вийшов до фінальної частини Чемпіонату Сумської області з футболу серед ветеранів!

Завершився півфінальний цикл ветеранського футбольного Чемпіонату Сумської області серед ветеранів 40+. В ньому взяли участь три команди із південної зони Сумщини - із Охтирського, Недригайлівського та Сумського районів. За результатами проведених матчів, які відбулися в с. Комиші Охтирського району, результати виглядають так:

«Південь»:
Збірна Охтирського району – ФК Ветеран(Недригайлів) – 3:1
Голи: Руслан Табачун (2), Іван Тараненко – Руслан Дядченко
Збірна Сумського району — Збірна Охтирського району – 0:1
ФК Ветеран(Недригайлів) — Збірна Сумського району – 2:0
Голи: Вадим Гордієнко, Володимир Киян

До фіналу вийшли команди з Охтирського, Недригайлівського та Сумського районів, а також  переможець північної зони Сумщини – команда із міста Конотоп. Фінал відбудеться 12 серпня на стадіоні с. Северинівка  Сумського району.

Склад ФК Ветеран(Недригайлів): О.Хавренко, А.Бойко,С. Виговський, О.Коваль, А. Яременко, В. Киян, І. Острівний, І. Петрусенко, Р. Дядченко, В. Гордієнко, Ю. Сердюк.

Гравці ФК Ветеран(Недригайлів) щиро дякують за надану допомогу Недригайлівському селищному голові Ігорю Остапчуку, в. о. голови Недригайлівської РДА Олексію Васильченку, директору ФЦ Барса Вадиму Гордієнку, депутату Недригайлівської селищної ради Петру Постолу, а також приватним підприємцям Миколі Качинському та Івану Федині.


На стадіоні села Вільшана відбулася товариська зустріч з міні-футболу, у якій зустрілися ветеранські команди Недригайлівської та Вільшанських громад. 
Перемогу з рахунком 4:2 здобули недригайлівці.


28 травня 2017 року в Недригайлові на КСК «Колос» відбувся перший зональний етап Чемпіонату Сумської області з футболу серед ветеранів (40+).

Результати матчів:

ФК Ветеран (Недригайлів) – ФК Ветеран (Ромни) – 1:0

Гол: І. Острівний
ФК Ветеран (Липова Долина) – ФК Ветеран (Недригайлів) – 0:1

Гол: І. Постоєнко
ФК Ветеран (Ромни) – ФК Ветеран (Липова Долина) – 1:0

У наступне коло турніру вийшла ветеранська команда з Недригайлова.

Недригайлівські футболісти щиро вдячні за підтримку приватним підприємцям: В. Прокопченку, С. Федині, О. Євпятьєву, П. Постілу.

   Особливі слова подяки за допомогу в організації проведення Чемпіонату області з футболу серед ветеранів голові Недригайлівської селищної ради Ігорю Остапчуку, голові федерації футболу Недригайлівщини Руслану Лаврику, депутату Недригайлівської селищної ради Анатолію Кущу та директору футбольного центру «Барса» Вадиму Гордієнку.


Кубок СОО ФСТ «Колос» серед ветеранів (45+)
На полі ФЦ «Барса» ветеранські команди розіграли «Кубок Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Група А
«Конотоп» 0:0 (пен 4:2) «Тростянець»
Група B
«Недригайлів» 1:1 «Липова Долина»
«Недригайлів» 0:0 «Шостка»
«Шостка» 0:0 «Липова Долина»
«Недригайлів» пен. 4:3 «Липова Долина»
Матч за ІІІ місце
«Тростянець» 2:0 «Липова Долина»
Фінал
«Конотоп» 1:1 (пен. 4:5) «Недригайлів»

1.«Недригайлів»
2.«Конотоп»
3.«Тростянець»

Склад ФК Ветеран(Недригайлів) : С. Павленко, В. Псарьов, О. Коваль, В. Лобушко, В. Охріменко, Ю. Сердюк, І. Постоєнко, О. Шевченко, Д. Федина, О. Любивий.


КАЛЕНДАР  ІГОР 1-го кола Першості Сумщини з футболу 2017 року

Календар матчів Чемпіонату Недригайлівського району з футболу 2017 року


 Відбулася Всеукраїнська Спартакіада серед депутатів усіх рівнів Сумської області

11-12 травня у спортивному комплексі Сумського державного університету відбулися змагання в рамках другого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

Гідно представили Недригайлівську об’єднану територіальну громаду і добре виступили на цих змаганнях депутати Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк, Олександр Арістархов, Віталій Клименко та начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор Постоєнко.

 Наші депутати в складі збірної депутатів та сільських голів Недригайлівщини здобули почесне третє місце в змаганнях з футзалу, де перемогли команди Роменського та Краснопільського районів, здолали опір сильної команди депутатів обласної ради і лише в серії післяматчевих пенальті поступилися минулорічним переможцям Спартакіади – команді Ямпільського району.

Загалом у змаганнях узяли участь 18 команд, більш як 200 учасників, які показали свою майстерність у п’яти видах спорту: футзал, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки.

Свої команди не виставили міста Суми, Шостка, Глухів, Охтирка та Шосткинський, Глухівський, Охтирський та Королевецький райони.

У загальному заліку кращими стала команда Ямпільського району, на другому місці – депутати з Конотопського району, та третьому – з Великої Писарівки.

Кращі спортсмени області представлятимуть Сумщину на 3-му етапі 6-ї Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, яка відбудеться у червні в м. Чорноморськ Одеської області.


Знай наших! Недригайлівське ВПУ - чемпіон України!

У Полтаві відбувся Чемпіонат України з футзалу серед команд професійно-технічних навчальних закладів. І відразу приємна новина!

Недригайлівське вище професійне училище - чемпіон України у своїй категорії!

Підопічні Олександра Коваля в фінальному матчі здобули вольову перемогу над суперниками із Чернівців - 4:1 - і везуть додому золоті нагороди турніру! Точними ударами в цій грі відзначились Курило (двічі), Жуль та Сіроштан.

Федерація футболу Недригайлівщини щиро вітає команду з величезним  успіхом!

 Юрій Сердюк,

заступник голови федерації футболу Недригайлівщини


23 квітня стартує футбольний сезон на Недригайлівщині!

29 березня відбулося чергове засідання Федерації футболу Недригайлівщини.
На повістку денну було винесено питання організації проведення Кубка району з футболу у 2017 році. 
Заступник голови ФФН Юрій Сердюк запропонував розпочати Кубок району з футболу 23 квітня 2017 року, після чого було проведене жеребкування футбольних команд.
 Члени федерації одноголосно затвердили сітку розіграшу Кубка району з футболу та Положення про проведення Кубку Недригайлівського району з футболу 2017 року.
Голова Федерації футболу Недригайлівщини Руслан Лаврик зауважив на необхідності утримання на належному рівні футбольних справ району та наголосив про необхідність якісної  підготовки  футбольної команди «Іскра» до чергового футбольного сезону.

     


                                                                                                          Є ще порох у порохівницях                                                                              

Ветеранські команди футзалістів з Недригайлова та Недригайлівського земляцтва в Сумах планували свою наступну зустріч провести в третій декаді лютого і присвятити її 50-річчю від дня народження легенди футболу Посульського краю Сергія Павленка. Та життя внесло свої корективи.
-    До ювілею потрібно готуватися, як слід, – сказав футзалістам-землякам заступник голови федерації футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк. – 28 січня – день народження найстаршого гравця ветеранської команди із Сум Миколи Бережного. Чи не подарувати йому чергову зустріч?
Пропозицію «граючого тренера» спортсмени дружно підтримали і зголосилися 59-річному футболісту-імениннику 29 січня присвятити ветеранську зустріч на базі футбольного центру «Барса».
Перед початком матчу Юрій Сердюк у присутності двох команд – ФК «Ветеран» з Недригайлова та збірної земляцтва із Сум – щиро привітав колегу з днем народження і під оплески присутніх вручив йому подарунок і грамоту від  Недригайлівської селищної ради та федерації футболу Недригайлівщини.
Зустріч розпочалася з перемінних гострих атак суперників. Під час однієї з них, вправно пройшовши лівим краєм, Ігор Постоєнко відкриває рахунок. 1:0, на користь гостей. Та цей гол не примусив господарів посилити захист своїх воріт. Вони грали досить спокійно, розкуто, точно пасували, всією командою переходили в атаку. Успіх не примусив довго чекати. Спочатку оди раз, потім і ще раз круглий зупинявся в сітці гостей. Юрій Сердюк, граючи на місці голкіпера, кілька разів рятував свою команду від голу, майстерно координував дії ветеранів з райцентру. Один з результативних проходів Сергія Губарєва увінчався взяттям «Бастілії» воротаря Сергія Павленка. 2:2.
Ще в першому таймі рахунок міг кілька разів змінитися на користь недригайлівців. М’яч чомусь явно не хотів слухатися Ігоря Постоєнка. То прошумить над поперечиною, то поруч зі стійкою вдариться в сітку, то влетить у руки воротаря. На допомогу колезі-нападнику прийшли Володимир Калиновський та Олександр Любивий, почергово пославши м’яча з гострого кута у ворота господарів. 
Перший тайм закінчився з рахунком 5:3 на користь гостей. 
Цікавішою виявилася гра в другому таймі. Активізувалися обидві команди. Та фортуна чомусь частіше була на боці господарів. Майже з середини поля Андрій Чортенко стріляє під перекладину. Гол-красень! Кілька разів Чортенко «клав» м’яч то на голову, то на ногу Олександру Ковалю і тієї ж хвилини круглий опинявся в сітці воріт. По кілька разів розписувалися у воротах суперників красивими голами Сергій Павленко, Андрій Чортенко, Юрій Сердюк. У всіх діях відчувався солідний досвід і висока спортивна майстерність Миколи Бережного. Вчорашній іменинник грав злагоджено, надійно і результативно.   
До фінального свистка команди обмінялися ще кількома голами. Зустріч закінчилася з нічийним рахунком 9:9.

Іван Бойченко, м. Суми