Інформація

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Недригайлівська селищна рада повідомляє  про початок громадського слухання щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план села Спартак Недригайлівського району Сумської області».

Замовник містобудівної документації – Недригайлівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації – Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПIЦИВIЛЬБУД», юридична адреса: 03039, м. Київ, пр. 40-річчя      Жовтня, 50.

Підстава для розроблення генерального плану: рішення Недригайлівської селищної ради 18 сесія 8 скликання від 18.10.2017 «Про розроблення генерального плану с. Спартак».

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Недригайлівської селищної ради – Клименко Віталія Вікторовича.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт Недригайлів, вул. Щебетунів, 7 (приміщення Недригайлівської селищної ради) в період з 22 листопада по 22 грудня 2017 року.

Громадські слухання відбудуться 26 грудня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт Недригайлів, вул. Щебетунів, 7 (приміщення Недригайлівської селищної ради).

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   Недригайлівською селищною радою строку, залишаються без розгляду.

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Спартак
Недригайлівського району Сумської області

 


       Відповідь міністерства охорони здоровя України на звернення Недригайлівської селищної ради від 16.06.2017 року


 Згідно наказу Управління державного агентства рибного господарства у Сумській області від 08.08.2017 року з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, збільшення їх запасів на підконтрольних водоймах Сумської області, відповідно до ст. 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та пунктів 3.14, 4.5 «Правил любительського і спортивного рибальства» встановлено термін заборони на лов (добування) річкових раків у період другої линьки з 20 серпня по 20 вересня 2017 року.


Відповідь Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на звернення Недригайлівської селищної ради від 25.05.2017 року


Відповідь міністерства охорони здоровя України на звернення Недригайлівської селищної ради від 16.06.2017 року


 

ТИПОВИЙ СТАТУТ 

об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

Державна реєстрація ОСББ


 

Про надання послуг у сфері реєстрації

До відома
громадян, фізичних осіб-підприємцівта юридичних осіб!
 
Недригайлівська селищна об’єднана територіальна громада здійснює надання адміністративних послуг, у сфері державної реєстрації, щодо:
1.    Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме:
державна реєстрація земельних ділянок;
державна реєстрація житлових будинків,
державна реєстрація квартир,
державна реєстрація будівлі, споруди або їх окремі частини,
державна реєстрація житлових та нежитлових приміщень,
інших об’єктів нерухомого майна;
1.    Державної реєстрації бізнесу:
державна реєстрація юридичних осіб,
державна реєстрація фізичних осіб-підприємців,
державна реєстрація внесення змін про юридичну особу,
державна реєстрація внесення змін про фізичну особу-підприємця,
державна реєстрація припинення юридичної особи у результаті ліквідації, реорганізації шляхом перетворення/ злиття/приєднання;
державна реєстрація припинення фізичної особи-підприємця за її рішенням/у разі смерті/у разі визнання особи безвісті відсутньою;

              Послуги з реєстрації /зняття з реєстрації місця проживання.

Послуги у сфері державної реєстрації надаються з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, за адресою: смт Недригайлів, вул.Сумська, б.13

 

Оголошення

Про проведення громадських слухань до проекту генерального плану смт Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області.

Недригайлівська селищна рада повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до генерального плану населеного пункту смт Недригайлів, Недригайлівського району, Сумськогої області, який розробляється Державним підприємством «Український науково-дослідний та проектний інститут цивільного будівництва» (м. Київ проспект 40-річчя Жовтня, 50) на замовлення селищної ради.

Зауваження та пропозиції просимо надавати до Недригайлівської селищної ради за адресою: Сумська область, Недригайлівський район, смт Недригайлів, вул. Щебетунів, 7 або на електронну пошту sel_rada@ukrpost.ua на протязі 30 календарних днів з моменту публікації оголошення.

З матеріалами генерального плану  можна ознайомитись в селищній раді або на сайті http://nedrygailiv.nedr-rr.gov.ua

Завантажити

 

Розклад руху  по маршруту

№ 1  Церква - ВПУ-Сирцех -СХТ